Офіційний дилер Mazda в Івано-Франківській області

Альянс-ІФ

ТОВ «Альянс-ІФ» – офіційний дилер Mazda в Івано-Франківську та області

Ми пропонуємо нові автомобілі Mazda для приватних і корпоративних клієнтів, trade in (обмін старого автомобіля на новий Mazda). В автосалоні представлений повний модельний ряд автомобілів Mazda. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію від наших спеціалістів.

Здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування на офіційній станції технічного обслуговування, поставляємо оригінальні запчастини, оригінальні аксесуари та встановлюємо додаткове обладнання.

Станція технічного обслуговування «Альянс-ІФ» – це офіційна авторизована сервісна станція, побудована за стандартом і обладнана з урахуванням всіх вимог.

Запорукою якісного обслуговування є висококваліфікований персонал компанії, що пройшов підготовку за провідними методиками Mazda, наявність постійного поповнюваного складу оригінальних запчастин і видаткових матеріалів, наявність спеціального устаткування і технічної літератури від виробника на СТО.

Ми вітаємо кожне Ваше звернення до нас і з великою увагою ставимося до кожної Вашої думки, будь-якого конструктивного зауваження або слів подяки.

Аналізуючи Вашу думку, ми постійно вдосконалюємося! Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам бути кращими!