Зв’язок

ПОВНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ – БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ АВТО

Тримаючи вас на хвилі вимог сучасного світу та за кермом одночасно, за допомогою інтегрованих функцій супутникової навігації та Bluetooth®, штатна мультимедійна система MZD Connect надає водієві абсолютний контроль. Здійснюйте телефонні дзвінки, слухайте улюблену музику та керуйте навігаційною системою, не відволікаючись від дороги, аби ви могли зосередитись на задоволенні та насолоді від керування. Це єднання з вашим автомобілем, що ми в Mazda називаємо Jinba Ittai.
  • Пошук за моделлю
  • Пошук за номером кузова
Підтвердити Підтвердити
Введіть номер кузову
Де розташовано VIN автомобіля?
Номер VIN має містити 17 символів і його можна знайти у вашому реєстраційному документі або на транспортному засобі. Табличка із номером кузову розташована на центральній стійці кузову зі сторони пасажира.
*Будь ласка, вкажіть номер кузова вашого автомобіля
Підтвердити Підтвердити

ВІДКРИЙТЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Розпізнавання голосу, інтуїтивно зрозуміле керування командним джойстиком HMI та управління на кермі дозволяє вам керувати функціями, послугами та додатками вашого смартфона, залишаючись зосередженими на дорозі. Вся необхідна інформація тепер просто на рівні очей і ви та ваш автомобіль знаходитесь в ідеальній гармонії.
MAZDA APPLE CARPLAY™
Apple CarPlay™ – це розумний та безпечний спосіб використання iPhone під час руху. Отримайте легкий доступ до Apple Music, Maps, Messages та здійснюйте телефонні дзвінки за допомогою Siri або через командний джойстик HMI Commander та сенсорний екран автомобіля.
ANDROID AUTO™
Отримуйте доступ до улюблених програм для музики та обміну повідомленнями, мап Google Maps, музики Google Play і отримуйте корисну інформацію під час руху з Android Auto™. Голосовий контроль Google Assistant допомагає вам надсилати та отримувати повідомлення, здійснювати дзвінки, отримувати навігаційні вказівки та планувати свій день, поки ви безпечно сконцентровані на дорозі.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Apple CarPlay™ та Android Auto™ можна встановити на всіх автомобілях, оснащених Mazda Connect. Щоб придбати та встановити цей аксесуар у Mazda, зверніться до свого дилера.
*Apple, iPhone та Siri є торговими марками Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Android та Android Auto є торговими марками Google LLC