JINBA ITTAI – ЄДНІСТЬ ВОДІЯ ТА АВТОМОБІЛЯ

MAZDA – JINBA ITTAI

КІНЬ ТА ВЕРШНИК, ВОДІЙ ТА АВТОМОБІЛЬ

Кожен автомобіль, який створює Mazda, будується навколо одного ключового елемента – вас. Кожна автівка спроектована не тільки доставляти вас із точки А до точки Б, але й дарувати вам емоції. Надавати відчуття єднання з вашим автомобілем та відчуття ідеальної гармонії. Єднання вершника та коня.

Це філософія Mazda. Відповідно до японської традиції, ми називаємо це відчуття Jinba Ittai.
MAZDA – DRIVE TOGETHER
СТВОРЕНИЙ, ЩОБ НАДИХАТИ
Коли ви сидите за кермом Mazda – ви ніколи не відчуєте самотність. Ви відчуваєте глибокий інтуїтивний зв’язок з автомобілем. Кожна подорож, кожне прискорення, гальмування або кожен поворот народжуються в гармонії, яку неможливо описати словами. Ми намагалися зробити так, щоб це відчуття супроводжувало вас завжди, коли ви керуєте Mazda.

ДУХ ВИКЛИКУ

ДОСЯГНЕННЯ НЕМОЖЛИВОГО

Компанія Mazda має безстрашний та незламний дух, який надає сміливість ставити під сумнів загальноприйняті підходи і розробляти нові рішення в проектуванні та дизайні, які інші вважали нездійсненними. Mazda також довела свою технологічну досконалість на трасі, випустивши перший спорткар з роторним двигуном та стала першим японським брендом, який виграв виснажливі перегони 24 години Ле-Мана. Ось що вело команду Mazda з 1920 до сьогодення та веде далі.
СМІЛИВІСТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ
Mazda продовжує кидати виклик автомобільній індустрії такими автомобілями як RX-Vision.
СМІЛИВІСТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ
Наполегливі інженери Mazda створили Cosmo Sport, перший серійний спорткар у світі з роторним двигуном.
СМІЛИВІСТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ
Mazda стала першим японським виробником автомобілей, який виграв перегони на витривалість 24 години Ле Ман у 1991 році, та першим, хто це зробив, використовуючи роторний двигун.

ТЕХНОЛОГІЇ

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

Багаторічні дослідження та інноваційні вдосконалення технологій були проведені не тільки з метою покращення продуктивності автомобіля та підвищення безпеки пасажирів. Ми зосереджуємось на забезпеченні водію повного контролю та максимального задоволення. Ми створюємо автомобілі для людей, які люблять їздити.
ІННОВАЦІЇ
SKYACTIV-X НОВЕ ПОКОЛІННЯ
Майбутнє вже тут і воно втілене у новому двигуні Mazda Skyactiv-X. Це перший у світі двигун внутрішнього згорання, що використовує технологію запалювання від стиснення (SPCCI (Spark Plug Controlled Compression Ignition). SPCCI застосовує унікальний метод запалювання для поєднання вражаючої динаміки бензинового двигуна з потужністю дизеля та екологічні показники.

ДИЗАЙН

KODO – ДУША РУХУ

Ми вважаємо, що хороший автомобіль повинен викликати сильні емоції та змушувати ваше серце битися швидше, ще до того, як ви сіли за кермо. Ми прагнемо зробити так, щоб усі моделі Mazda створювали відчуття динамічного руху, навіть коли вони стоять на місці. Це можливо завдяки динамічному та витонченому стилю, що відповідає нашій філософії дизайну KODO – Душа руху.
ДИЗАЙН РУЧНОЇ РОБОТИ
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ МАЙСТЕРНОСТІ
З кожним поглядом та кожною поїздкою Mazda має викликати у вас відчуття драйву. Ось чому кожен автомобіль ретельно та дбайливо проектується висококваліфікованими майстрами-такумі зі створення глиняних моделей. Ця відданість дизайну ручної роботи створює відчуття стилю завдяки чистим та елегантним лініям.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД
КОЛИ ЗВИЧАЙНОГО ПРИВОДУ НЕДОСТАТНЬО
Коли дорожні та погодні умови складні, вам потрібен повний контроль та максимальний комфорт. i-ACTIV All-Wheel-Drive від Mazda використовує 27 датчиків, які постійно відстежують стан доріг та параметри автомобіля до 200 разів на секунду. Завдяки цьому ви отримуєте впевненість у керуванні автомобілем та оптимальне зчеплення, незалежно від погоди, типу поверхневих та дорожніх умов.
I-ACTIVSENSE
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ
Інноваційні технології безпеки Mazda i-ACTIVSENSE забезпечують комплексний захист від загроз, які не завжди можна передбачити. Незалежно від того, чи ви застрягли в заторі, чи рухаєтесь по порожній трасі або їдете пізно вночі - всі наші системи постійно працюють разом, що дозволяє вам насолоджуватися суцільним задоволенням від керування автомобілем незалежно від умов.